Kontakta oss

så pratar vi mer om personlighetstester.

Nästa utbildning

11-12 oktober + 9 november

Anmäl dig här!

 

Medarbetare

Lennart Sjöberg

Professor Lennart Sjöberg
Ph.D. (Psychology, University of Stockholm)
Professor em. of Psychology
Ordförande, leg. psykolog

lennart.sjoberg@psykologisk-metod.se
tel: 0768-53 08 85
Personlig hemsida: www.lennartsjoberg.se

Anna Sandberg Bremberg

Anna Sandberg Bremberg
VD och leg. psykolog

anna.s.bremberg@psykologisk-metod.se
tel: 0707-89 62 60

Mona Nettelman

Mona Nettelman
vVD och ekonomichef

mona.nettelman@psykologisk-metod.se
tel: 0705-36 27 07

Henrik Nilheim

Henrik Nilheim
IT chef

henrik.nilheim@psykologisk-metod.se
tel: 0707-59 46 46

Julia Hallberg

Julia Hallberg
HR-koordinator

julia.hallberg@psykologisk-metod.se
tel: 0707 89 62 62

Anna Sundström 

Anna Sundström
Konsult

anna.sundstrom@psykologisk-metod.se
tel: 0709-40 88 30

Malin Kesje

Malin Kesje
Konsult, leg. psykolog

malin.kesje@psykologisk-metod.se
tel: 0709-29 00 29

Marja Rollén Norling

Marja Rollén Norling
Konsult, leg. psykolog

marja.rollen@psykologisk-metod.se
tel: 0709-26 89 67

Elisabeth Westlin

Elisabeth Westlin
Konsult och utbildningsledare

lisa.westlin@psykologisk-metod.se
tel: 0738-24 07 56

 erik

Erik Spangenberg
Konsult, leg. Psykolog

erik.spangenberg@psykologisk-metod.se
tel: 0707-20 04 80

 Lotta

Lotta Spangenberg
Konsult, leg. Psykolog

lotta.spangenberg@psykologisk-metod.se
tel: 0707-55 56 50

Maria Agervi
Konsult

maria.agervi@psykologisk-metod.se
tel: 0762-46 62 80

Jens Nettelman

Jens Nettelman
IT support

jens.nettelman@psykologisk-metod.se
tel: 08-755 72 34 alt 1

   

 

 
Vi använder cookies för att din upplevelse av webbplatsen ska bli bättre. Genom att fortsätta använda vår webbplats accepterar du våra cookies. Läs mer | Stäng